מתחתנים >> תקליטנים לאירועים >> שרון >> נתניה >> יניב פודלובני - Dj FixMix
 
 
 
יניב פודלובני - Dj FixMix
 
 
 
 
התקשרו ליניב פודלובני
053-6111686
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אני רק שאלה

 
 
מה הדבר הראשון שכדאי לדעת עליך?
 
אז אני יניב פודלובני, אבל על העמדה קוראים לי DJ FIXMIX. למדתי מוזיקה וסאונד במכללת BPM, הטובה בתחומה בארץ, וכבר כמה שנים טובות שאני מנגן במסיבות ובאירועים. אני א-ו-ה-ב מוזיקה, מכור לבאסים וקם בבוקר בשביל לנגן וליצור. יאללה, לשאלה הבאה.
 
באלו אירועים אתה מנגן?
 
עד היום דיג'ג'תי במאות חתונות, בר/בת מצוות, ימי הולדת, מסיבות גיוס ושחרור ועוד כל מיני מסיבות פרטיות. ניצחתי על העמדה גם בכמה מהמועדונים הכי גדולים באזור המרכז, השרון והצפון. בקיצור, אני מכיר מקרוב כל גודל של רחבת ריקודים וכל סוג של קהל. תפתיעו אותי!
 
אלו סגנונות מוזיקליים אתה מנגן?
 
כל סגנון שבא לכם: מזרחי, האוס, דאנס, טראנס, אלקטרו, ניינטיז, סיקסטיז, מרוקאית, רוסית... שאמשיך? נראה לי שהבנתם את הרעיון. אפשר ללכת על קלאסיקות מפעם או על להיטים שחורשים את המצעדים. אני גם מכין בעצמי מיקסים וטראקים שמעלים רחבות באש.

כדאי לתאם פגישת היכרות, כדי שאדע מה הכיוון שלכם. לפי זה אוכל לבנות את הפלייליסט המושלם. המטרה היא שכל שיר יהיה מדויק. בלי פספוסים. מאה אחוז הצלחה.
 
אתה דואג גם להגברה ולתאורה?
 
כן, כי זה חלק חשוב מהעניין. אני עובד עם ציוד הגברה מקצועי שמספק סאונד מטורף, ועם פתרונות תאורה חדשניים שמוסיפים אווירה לרחבה. שילוב קטלני שהופך גם את האירוע הכי קטן למסיבה הכי טובה בעיר.
 
אפשר להזמין ממך אטרקציות לאירוע?
 
רק תבחרו: בובות ענק, מיצגים אנושיים, לייזרים, זיקוקים, עשן כבד, קונפטי, רובוט לדים ועוד. זו אחלה תוספת לחופה, לקבלת הפנים ולרחבת הריקודים. אשמח לבנות לכם הצעה שכוללת גם אטרקציות לאירוע.
 
אז תגיד... מה הקטע שלך?
 
אנרגיות, אנרגיות ועוד אנרגיות. אני בא להתפוצץ על העמדה ולנגן עד שכולם יפלו מהרגליים. או עד שיסגרו את המקום... מה שיקרה קודם. אין מה לעשות – כשדיג'יי ישן בעמידה ישר מרגישים את זה, ואצלי אין דבר כזה. תרגישו שבאתי לעבוד ולתת בראש.
 
 
 
יניב פודלובני - מוזיקה לחתונה
 
 
 
 

 
אני מקווה שהעליתי את רף הציפיות, כי תמיד כיף לעבור אותו ברגע האמת.
בואו נצא לדרך על קפה ונמשיך משם: 053-6111686.